موسسه خیریه فرزندان صالح فرداساز امین (فرسام) به آدرس تهران، خیابان پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز، چهارراه دیباجی، پلاک ۱۵۲، طبقه اول غربی، با شناسه ملی ۱۴۰۰۹۱۸۶۱۶۵ و شماره ثبت ۴۹۷۴۱ و پس از تغییراتی با نام موسسه خیریه فرزندان صالح فرداساز امین (فرسام) تاسیس گردید.

سابقه فعالیت مدیران این خیریه در موسسه قبلی از سال ۱۳۸۱ با هدف حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست تهران و مناطق محروم کشور برمی گردد که طی این مدت ۱۶۱۷ نفر را تحت پوشش داشته و از این تعداد ۷۶۴ نفر پس از سالها حمایت خودکفا و از زیر پوشش حمایت موسسه خارج شده اند. در حال حاضر تعداد ۸۵۳ فرزند همچنان در تهران و بعضی از شهرستانها تحت حمایت موسسه قرار دارند.

طی سالهای گذشته بیش از ۱۰۰۰ نفر از فرزندان تحت پوشش به تعالیم قرآن کریم مجهز شده و برای تداوم آموزش های قرآنی ۲۰۰ مربی قرآنی تربیت شده اند. برگزاری مسابقات فرهنگی و دینی از طریق پک پیامکی و اهداء جوائز به برندگان ، برگزاری کلاسهای تقویتی – درسی و کمک مالی برای شرکت در کلاسهای فوق برنامه ، ترتیب اردوهای تفریحی و دائر کردن کتابخانه در مناطق محروم از سایر اقدام های کمیته فرهنگی موسسه می باشد.

اطعام محرومان در ایام و مناسبتهای مذهبی ، تهیه جهیزیه و لوازم منزل برای محرومان در سطح محدود، اعطای ۲۴۴ فقره وام قرض الحسنه کمک هزینه اجاره یا خرید مسکن و نیز فعال شدن معاونت پزشکی و درمان موسسه از حدود ۲ سال قبل و تحت پوشش قراردادی حدود ۱۵۰هزار نفر از مددجویان و خانواده های آنان در خدمات تشخیص و درمانی (آزمایشات، رادیولوژی، دندانپزشکی، جراحی) از سایر خدمات این موسسه می باشد.

گزارش اجمالی اقدامات موسسه فرسام

۰M اهداف
۰K داوطلب
۰K کودکان
۰K کشورها

کاری که ما انجام می دهیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.